Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce v ZŠ a ve ŠD

21. 12. 2016

V pondělí dne 19.12.2016 se děti ZŠ konečně dočkaly a po návratu ze ŠJ je čekalo milé překvapení v podobě lákavě zabalených dárečků pod vánočním stromečkem. Hned musely vše zjistit, vyzkoušet si nebo aspoň důkladně prohlédnout. Přiložené fotografie jsou jasným důkazem. Velké poděkování náleží vychovatelce ŠD L. Remešové.

V úterý 20.12.2016 děti čekalo překvapení znovu.  Všichni žáčci dostali další dárek: PUZZLE (1. a 2. roč.) a dřevěné HLAVOLAMY (3. - 5.ročník). Chceme tímto poděkovat dětem za přípravu vánočního vystoupení a ochotným rodičům a dalším členům rodiny za výrobu adventních maličkostí do jarmarku. Díky šikovným prodejcům a štědrým kupujícím si děti na tyto dárky vydělaly finanční prostředky samy.

Ve čtvrtek 22.12.2016 se všichni rozloučíme společným posezením pod stromečkem a děti si udělají radost potřetí. Tentokrát si hrají na Vánoce a obdarovávají svého kamaráda malým dárečkem. Děkujeme opět rodičům, kteří se na této akci podílejí a zvláštní dík náleží paní Dagmar Preclíkové za přípravu dárečků za SRPŠ.

                                                                              M. Kopecká, foto Lucie Remešová.