Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce 2015 patří minulosti

Děti se neuložily k zimnímu spánku jako ježci, ale pod vedením paní učitelky Teplé a paní vychovatelky Remešové připravily slavnostní rozloučení se starým rokem – vánoční vystoupení. Po mnoha letech jsme zvolili rodinné prostředí naší školy, kde proběhlo představení pro rodiče, další rodinné příslušníky, kamarády a paní učitelky z MŠ, hosty a seniory obce.

Žáci 1. – 3. ročníku nejprve postrašili čertovským pásmem básní a tanečků v červenočerné kombinaci! Ti starší pak přednesli zimní verše, lidové i umělé vánoční písně s doprovodem na flétny a  dětské hudební nástroje. Po dívčím tanečním vystoupení (zumba) všichni školáci zazpívali tradiční vánoční koledy a předali přítomným hostům voňavé kornoutky naplněné sušenými jablky.

 

V posledním předvánočním týdnu také naděloval Ježíšek. Nejprve obdařil hrami, stavebnicemi a dalšími hračkami děti ve školní družině. V pátek 18.12. si děti na Ježíška zahrály samy. Všichni si  připravili malé dárečky, které si předali mezi sebou.

Bylo příjemné být obdarován a potěšující být dárcem!          

V sekci ŠKOLNÍ AKCE jsou přiloženy k nahlédnutí  fotografie z času předvánočního.                                                                                            MK